Cena · Ceník · Kolik stojí ...

Konečnou cenu, kterou za prodloužení penisu zaplatíte, nelze nijak paušalizovat. Určuje jí mnoho faktorů, těmi nejhlavnějšími jsou samozřejmě klinika, její kvalita a chirurg, jeho odborné znalosti a praktické zkušenosti. Dále je to pak zejména klient sám. Každý je totiž jiný, a tudíž i operace bude u různých klientů vyžadovat jiný přístup, potažmo míru složitosti.

Abyste měli alespoň přibližnou představu, porovnali jsme ceny různých lékařů nabízejících penoplastiku v ČR. Nejlevněji by vás zákrok vyšel na 25 000 Kč, průměrná cena se pak pohybuje v rozpětí 40-45 000 Kč. Co se týče zvětšení tloušťky penisu vašim tukem, v tomto případě vás zákrok vyjde na víc – ceny se pohybují v rozpětí 60 000-100 000 Kč.

ORIENTAČNÍ CENY

Kolik stojí zvětšení penisu

Tato cena většinou zahrnuje úvodní konzultaci, provedení předoperačních vyšetření, anestezii a operaci samotnou, speciální kompresní prádlo, které budete nosit po operaci, a také případnou hospitalizaci, pokud by to bylo potřebné. To ale samozřejmě není pravidlem. To, co v rámci ceny dostanete, se může kliniku od kliniky různit. Proto se během samotné úvodní konzultace zeptejte přímo chirurga, co všechno platba za zákrok vlastně zahrnuje a zda bude nutné si něco doplácet.

Na základě toho, co se dozvíte, se pak rozhodněte, zda zákrok podstoupíte. Doporučujeme nerozhodovat se na základě ceny, nýbrž doporučení, hodnocení a referencí od lidí, kteří už zákrok na klinice podstoupili. Dále také podle toho, jak se na klinice budete cítit a jak na vás bude působit chirurg se kterým budete zákrok konzultovat. Jsou případy, kdy se nevyplácí šetřit a penoplastika nebo jakákoliv jiná estetická operace, je jedním z nich. 

Hradí penoplastiku pojišťovna?

Penoplastika patří mezi estetické výkony, které podstupujete dobrovolně a k vašemu životu nejsou nutné. Z tohoto důvodu si je hradíte sami a pojišťovna na ně ničím nepřispívá.

Výjimku tvoří pouze situace, kdy podstupujete penoplastiku kvůli úrazu nebo například vrozené vývojové vadě. Pojišťovny ale mohou mít různé podmínky hrazení či přispívání na zákrok, proto je potřebné se o tom vždy informovat předem právě u vaší pojišťovny.