Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Jak můžete vidět z recenzí mužů kteří penoplastiku podstoupili, ve většině případů má tento zákrok pozitivní hodnocení. Prodloužení penisu je znatelné a dostačující. Podstatné je to, abyste před zákrokem měli realistická očekávání. O 10 cm vám penis nikdo prodloužit nedokáže. Nicméně i jeden centimetr někdy může hrát zásadní roli ve vnímání sebe sama.

Jsem aktivní sportovec, což kromě jiného znamená, že se se svými parťáky často sprchujeme ve společných sprchách. Jelikož jsem měl vždy malé přirození, často jsem musel poslouchat a strpět velmi nevhodné poznámky. Jistě vám nemusím připomínat, že poznámky tohoto charakteru opravdu tnou do živého. Jakmile jsem se dozvěděl o penoplastice, rozhodl jsem se do 7 dní. Šel jsem do toho a rok po operaci můžu říci, že se konečně cítím jako normální chlap.

Před podstoupením penoplastiky jsem se rozhodoval dlouho. Zpočátku jsem tomu totiž velmi nevěřil, a tak jsem si chtěl informace ověřit. To mně zabralo asi půl roku a velmi mě překvapilo, že jsem nenašel téměř žádné negativní hodnocení. Pouze slova chvály. Tak jsem se objednal na nezávaznou konzultaci také, i přestože jsem prodloužit penis ani velmi nepotřeboval. Zkušený plastický chirurg mě ale svým profesionálním přístupem rychle přesvědčil. Nelituji, bylo to dobré rozhodnutí.

Po podstoupení penoplastiky jsem přesně do puntíku dodržoval vše, co mně doktor doporučil. Penis se v mém případě ale zvětšil pouze o 0,5 cm. Neočekával jsem sice žádné zázraky, nicméně myslel jsem si, že mé přirození se zvětší alespoň o tolik, kolik udával plastický chirurg – 1,5-3 cm. Chápu, že každé tělo je jiné, proto se nijak nezlobím, v mém případě ale byla penoplastika pouze vyhozenými financemi pro půlcentimetrové zvětšení. Po zákroku mně tak akorát zbyla zbytečná jizva.

Již v dospívání jsem viděl, že můj penis je menší, než měly soukmenovci které jsem potkával na tréningu ve sprše, nebo v převlékárně na bazénu. I ten malý rozdíl znamenal schovávání se za ručník a menší sebevědomím. Postupem času jsem si říkal, že muži s menšími penisy mohou být ve skutečnosti lepšími milenci než jiní dobře obdarovaní muži (soustředěním se na předehru spíše než na samotný akt, kdy je mnohem pravděpodobnější, že dojde k orgasmu a uspokojení partnerky), vždy to byla jen teorie. Podstoupil jsem zvětšení penisu jak do délky, tak do šířky a nechápu, že jsem to neudělal dávno. Šlo o velmi jednoduchý zákrok, který měl neuvěřitelně pozitivní vliv na mé sebevědomí. Pro chlapa co se od puberty vyhýbal všem situacím zahrnujícím nahotu, to byla masivní změna. Před třemi lety byl můj sexuální život katastrofou. Už jen z pomyšlení, že bych byl viděn nahý, se mi zvedl žaludek. Tahle operace mi změnila život, protože moje péro má teď normální velikost. Kupujeme si všelijaké kosmetické přípravky na vlasy, na pokožku, parfémy, značkové oblečení, to vše pro to, abychom vypadali dobře a cítili se skvěle. Proč tedy neudělat změny v samotné podstatě svého mužství? Penoplastika mi dala něco, co se nedá měřit penězi, sebevědomí.

Od svých 14 let jsem se vyhýbal všem situacím, které zahrnují nahotu. Můj penis měl i v dospělosti před penoplastikou 12 cm. Dlouho jsem proto neváhal a tento zákrok podstoupil. Byla to obrovská změna, penis se mi prodloužil o 3 cm na 15 cm a můj sexuální život je dnes něco úplně jiného. Ne proto, že bych teď byl pornohvězda, to rozhodně nejsem, ale za aktuálních 15 cm už se při rozsvíceném světle nemusím stydět. 

Ještě před penoplastikou jsem vyzkoušel snad všechna řešení pro zvětšení penisu nabízená na internetu. Nic nemělo požadovaný účinek, přestože jsem utratil několik desítek tisíc na tréninkové programy či různé pilulky. Za 3 roky ani 1 cm růstu. Rozhodl jsem se tedy pro operaci. Přestože hojení mých ran trvá obecně déle, bylo to naprosto správné rozhodnutí! Teď mohu potvrdit, že plastická operace je jediný způsob, jak penis zvětšit.